O firmie

Firma „Smakosz” rozpoczęła swoją działalność w 1999 r. Od początku w produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy tradycyjne receptury oraz najlepsze składniki, dostarczane przez lokalnych dostawców. Dzięki temu naszym odbiorcom zapewniamy zawsze świeże produkty, najwyższej jakości.

Podstawą w naszej ofercie są tradycyjne wyroby polskiej kuchni. Wśród asortymentu znajdą państwo pierogi i uszka, kluski i pyzy, krokiety i naleśniki oraz szeroki wybór mięs. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom odbiorców cały czas pracujemy także nad nowymi recepturami. I tak powstały pierogi zielone – połączenie tradycyjnej potrawy z dodatkiem smacznych i ciekawych składników, kotlet jęczmienny – danie skierowane do wegetarian, czy tak lubiane przez dzieci pizzerki.

Nasze starania zostały docenione przez lokalne środowisko – możemy poszczycić się wieloma wyróżnieniami. Wśród których szczególne dla nas znaczenie mają:

Nagrody

Aktualnie posiadamy kilkanaście sklepów firmowych na terenie Radomia oraz województwa świętokrzyskiego. W związku ze współpracą z wieloma firmami nasze wyroby dostępne są także na obszarze województw lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Swoją ofertę kierujemy do sklepów garmażeryjnych i spożywczych, barów i restauracji, a także szkół czy bufetów pracowniczych.

Nasza oferta to przede wszystkim smaczne, domowe posiłki w przystępnych cenach.

Współpraca

www.nienazarty.eu – Bar NieNażarty, tradycyjna polska kuchnia w dobrej cenie.
www.torty.radom.pl – Ciastkarnia Orłowscy, torty i ciasta na każdą uroczystość.